3Jokes . com

Funny Jokes, Funny Pictures

tmplt

خبرنامه

   RSS Feed  کانال تلگرام
   RSS Feed  فبسیوک
   RSS Feed  عضویت در خبرخوان
   RSS Feed  خبرنامه با ایمیل
   RSS Feed  راهنمایی
ارسال مطلب

جوک، اس ام اس و مطالب جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)

شماره ارسال SMS از طریق موبایل: 0935-6243988


تبادل لینک


23 March, 2006

مجسمه های پارکی در سيدنی

توی یه پارک در سیدنی استرالیا دو مجسمه بودند یک زن و یک مرد. این دو مجسمه سالهای سال دقیقا رو به روی همدیگر با فاصله کمی ایستاده بودند و توی چشمای هم نگاه میکردند و لبخند می زدند. یه روز صبح خیلی زود یه فرشته اومد پشت سر دو تا مجسمه ایستاد و گفت: "از آن جهت که شما مجسمه های خوب و مفیدی بودید و به مردم شادی بخشیده اید، من بزرگ ترین آرزوی شما را که همانا زندگی کردن و زنده بودن مانند انسان هاست برای شما بر آورده می کنم. شما 30 دقیقه فرصت دارید تا هر کاری که مایل هستید انجام بدهید." و با تموم شدن جمله اش دو تا مجسمه رو تبدیل به انسان واقعی کرد یک زن و یک مرد.

دو مجسمه به هم لبخندی زدند و به سمت درختانی و بوته هایی که در نزدیکی اونا بود دویدند در حالی که تعدادی کبوتر پشت اون درختها بودند پشت بوته ها رفتند. فرشته هر گاه صدای خنده های اون مجسمه ها رو می شنید، لبخندی از روی رضایت می زد. بوته ها آروم حرکت می کردند و خم و راست می شدند و صدای شکسته شدن شاخه های کوچک به گوش می رسید. بعد از 15 دقیقه مجسمه ها از پشت بوته ها بیرون اومدند در حالی که نگاه هاشون نشون می داد کاملا راضی شدن و به مراد دلشون رسیدن.

فرشته که گیج شده بود به ساعتش یه نگاهی کرد و از مجسمه ها پرسید:" شما هنوز 15 دقیقه از وقتتون باقی مونده، دوست ندارید ادامه بدهید؟"

مجسمه مرد با نگاه شیطنت آمیزی به مجسمه زن نگاه کرد و گفت:" می خوای یه بار دیگه این کار رو انجام بدیم؟"

مجسمه زن با لبخندی جواب داد:" باشه. ولی این بار تو کبوتر رو نگه دار و من میری...م روی سرش."


نکته اخلاقی:
بنگرید که تلافی کردن تا چه حد در زندگی این نوع دو پا اثر گذار است که تا هم چنان حرکتی پیش می روند. پس ای قوم! هیچ گاه عملی مرتکب نشوید که شخصی را به تلافی بر انگیزاند چرا که ممکن است وی روزی روی سرتان بری...د!

Labels:لطفا برای حمایت از ما از محصولات فروشگاه دیدن کنید:

Copyright by www.3Jokes.com