3Jokes . com

Funny Jokes, Funny Pictures

tmplt

خبرنامه

   RSS Feed  کانال تلگرام
   RSS Feed  فبسیوک
   RSS Feed  عضویت در خبرخوان
   RSS Feed  خبرنامه با ایمیل
   RSS Feed  راهنمایی
ارسال مطلب

جوک، اس ام اس و مطالب جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)

شماره ارسال SMS از طریق موبایل: 0935-6243988


تبادل لینک


13 May, 2006

جوک های سری 8

از کجا می فهمی که خانمی قصد دارد یک حرف هوشمندانه بزند؟
وقتی جمله اش را با "روزی از یک مرد شنیدم…" شروع کند!

رئیس جمهور آمریکا داشت با نخست وزیر انگلیس صحبت می کرد. یکی از مهمانان جلو آمد و پرسید شما دارید در باره چی صحبت می کنید؟ رئیس جمهور آمریکا جواب داد ما داریم برنامه های جنگ جهانی سوم را می ریزیم. می خواهیم 14 میلیون نفر را، به علاوه ی یک دندانپزشک بکشیم. مهمان گیج شد و پرسید: چرا می خواهید یک دندانپزشک را بکشید؟ رئیس جمهور رو به نخست وزیر انگلیس کرد و گفت: نگفتم؟ هیچ کس در مورد اون 14 میلیون سوالی نمی کنه!

مردی با یک زن صاحب جمال و زیبا ازدواج کرد. نام او را پرسید، او گفت: نام من حمار است! مرد گفت: این نام را عوض کن، حمار به معنی خر است و نام خوبی نیست. زن اسم خود را عوض نمود و گذاشت قاطر! شوهرش گفت: این دفعه نام تو از اول بهتر شده است اما از طویله خارج نشده‌ای!

روزی شخصی پیش بهلول بی‌ادبی نمود. بهلول او را ملامت کرد که چرا شرط ادب به جا نیاری؟ او گفت: چه کنم آب و گل مرا چنین سرشته‌اند، گفت: آب و گل تو را نیکو سرشته‌اند، اما لگد کم خورده است! (یعنى تنبیه و تربیت نشده‌ی)

فرق یه موز کوچک با یه موز بزرگ چیه؟
نمی دونی؟ ... یه کم فکر کن ...
باشه ولش کن می رم از یه میمون دیگه می پرسم!

اگر یه نفر روزی یه اس ام اس برات زد یعنی به یادته. اگه ۲ تا زد یعنی دوستت داره. اگه ۳ تا زد یعنی عاشقته، اگه ۴ تا زد یعنی می خوادت، اگه ۵ تا زد مطمئن باش کرم داره!

افسره جلوی یه ماشین رو می گیره و به راننده می گه شما به خاطر بستن کمربند ایمنی از سوی انجمن حمایت کنندگان از ایمنی جاده ها ۵۰ دلار جایزه بردید. حالا می خواهید با این پول چه کار کنید؟ راننده می گه فکر کنم باهاش برم گواهینامه مو بگیرم! خانمی که کنار راننده نشسته بوده می گه جناب سروان حرفشو گوش ندید شوهر من وقتی مسته یه بند چرت و پرت می گه. روی صندلی عقب یه نفر خوابیده بوده که از شدت سر و صدا بیدار می شه و می گه من از اولشم گفتم با ماشین دزدی نمی شه فرار کرد. یه دفعه یه نفر از صندوق عقب ماشین داد می زنه: ببینم، بالاخره از مرز گذشتیم؟

یه روز حیف نون یه دستش قطع شد، خیلی از زندگی نا امید شده بود. راه افتاد تو خیابون یه جا دید یه یارو کنار خیابون قر می ده و بالا پایین می پره. رفت جلو دید طرف دو تا دست هم نداره. تعجب کرد بهش گفت بابا! دمت گرم! عجب روحیه ای داری! با این وضع قر می دی. طرف گفت: برو بابا! روحیه چیه؟ پشتم می خاره، نمی دونم چی کار کنم!

دوستان اعتراض کردند که چرا این دفعه به خانمها گیر ندادی؟ این هم برای خالی نبودن عریضه:
در باب اهمیت وجود بانوان:
۱- یک مرد بدون خانمش مثل یه ماهی بدون دوچرخه است.
۲- اگر دیدی مردی در ماشین رو برای خانمش باز کرد مطمئن باشید که یا ماشین نو است یا خانم!

Labels:لطفا برای حمایت از ما از محصولات فروشگاه دیدن کنید:

Copyright by www.3Jokes.com