3Jokes . com

Funny Jokes, Funny Pictures

tmplt

خبرنامه

   RSS Feed  کانال تلگرام
   RSS Feed  فبسیوک
   RSS Feed  عضویت در خبرخوان
   RSS Feed  خبرنامه با ایمیل
   RSS Feed  راهنمایی




ارسال مطلب

جوک، اس ام اس و مطالب جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)

شماره ارسال SMS از طریق موبایل: 0935-6243988


تبادل لینک


10 March, 2010

فهرست کامل برندگان هشتاد و دومین دوره جوایز اسکار


انتخاب بهترین بازیگر در مراسم اسکار 2010


«قفسه درد» رکوردار اسکار ۲۰۱۰ شد
شش اسکار از هشتاد و دومین دوره جوایز آکادمی علوم و هنرهای سینمایی به فیلم سینمایی «قفسه درد» به کارگردانی کاترین بیگلو تعلق گرفت.
مراسم اعطاء جوایز اسکار ۲۰۱۰ از ساعت ۵ صبح امروز دوشنبه در کداک تیه‌تر لس آنجلس آغاز شد و بعد از سه ساعت و نیم برگزاری و اهدای ۲۴ اسکار به برگزیدگان به پایان رسید. کاترین بیلگو دو جایزه اصلی مراسم، جوایز، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را به دست آورد. «آواتار» نیز با دریافت سه جایزه در مقام دومین رکوردار اسکار امسال قرار گرفت.


جیمز کامرون برنده 3 اسکار برای فیلم آواتار و همسر سابقش کاترین بیگلو برنده 6 اسکار برای فیلم قفسه درد


فهرست کامل برندگان این دوره از اسکار ۸۲ به شرح زیر است:

بهترین فیلم: «قفسه درد»
دیگر نامزدها: «آواتار»، «نقطه کور»، «منطقه ۹»، «یک آموزش»، «لعنتی‌های بی‌آبرو»، «پرشس»، «یک مرد جدی»، «بالا»، «روی هوا»

بهترین کارگردانی: کاترین بیگلو، «قفسه درد»
دیگر نامزدها: جیمز کامرون، «آواتار» / لی دانیلز، «پرشس» / جیسن ریتمن، «روی هوا» / کوئنتین تارانتینو، «لعنتی‌های بی‌آبرو»

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی: «قفسه درد»، مارک بول
دیگر نامزدها: «لعنتی‌های بی‌آبرو»، کوئنتین تارانتینو / «پیام‌آور»، اورن موورمن و الساندرو کامون / «یک مرد جدی»، جوئل و ایتن کوئن / «بالا»، باب پترسن و پیت داکتر

بهترین فیلمنامه اقتباسی: «پرشس»، جفری فلچر
دیگر نامزدها: «منطقه ۹»، نیل بلوکمپ و تری تاچل / «یک آموزش»، نیک هورنبی / «در حلقه»، جسی آرمسترانگ، سایمن بلک‌ول، آرماندو ایانوچی و تونی روش / «روی هوا»، جیسن ریتمن و شلدون ترنر

بهترین بازیگر مرد: جف بریجز، «قلب دیوانه»
دیگر نامزدها: جرج کلونی، «روی هوا» / کالین فیرث، «یک مرد تنها» / مورگان فریمن، «شکست ناپذیر» / جرمی رنر، «قفسه درد»

بهترین بازیگر زن: ساندرا بولاک، «نقطه کور»
دیگر نامزدها: هلن میرن، «آخرین ایستگاه» / کری مالیگان، «یک آموزش» / گابوری سیدیبه، «پرشس» / مریل استریپ، «جولی و جولیا»

بهترین بازیگر مرد مکمل: کریستف والتس، «لعنتی‌های بی‌آبرو»
دیگر نامزدها: مت دیمن، «شکست‌ناپذیر» / کریستوفر پلامر، «آخرین ایستگاه» / استنلی توچی، «استخوان‌های دوست‌داشتنی» / وودی هارلسن، «پیام‌آور»

بهترین بازیگر زن مکمل: مو نیک، «پرشس»
دیگر نامزدها: پنه‌لوپه کروز، «۹» / ورا فارمیگا، «روی هوا» / مگی جیلنهال، «قلب دیوانه» / آنا کندریک، «روی هوا»

بهترین فیلم بلند انیمیشن: «بالا»، پیت داکتر
دیگر نامزدها: «کورالاین»، هنری سلیک / «آقای فاکس شگفت‌انگیز»، وس اندرسن/ «پرنسس و قورباغه» جان ماسکر و ران کلمنتس / «راز کلس»، توم مور

بهترین فیلم انیمیشن کوتاه: Logorama‌، نیکلاس شمرکین
دیگر نامزدها: «کباب فرانسوی»، فابریس او. ژوبر / «زیبای خفته مامان‌بزرگ اُگریم»، نیکی فلان و دارا اوکانل / «بانو و دروگر»، خاویر رسیو گراسیا / «مسئله نان و مرگ»، نیک پارک

بهترین فیلم کوتاه زنده: «مستاجران جدید»، یواکیم بک و تیوی ماگنوسون
دیگر نامزدها: «در»، خوانیتا ویلسن و جیمز فلین/ Instead of Abracadabra، پاتریک الکلوند و ماتیاس فیلستروم / «کاوی»، گرگ هلوی / «ماهی معجزه»، لوک دولان و درو بیلی

بهترین طراحی هنری: «آواتار»، طراح هنری: ریک کارتر و رابرت استرومبرگ، طراح دکور: کیم سینکلر
دیگر نامزدها: «تخیلات دکتر پارناسوس»، طراح هنری: دیو وارن و آناستازیا ماسارو، طراح دکور: کارولاین اسمیت / «۹»، طراح هنری: جان مایر، طراح دکور: گوردون سیم / «شرلوک هلمز»، طراح هنری: سارا گرین‌وود، طراح دکور: کتی اسپنسر / «ویکتوریای جوان»، «طراح هنری: پاتریس ورمت، طراح دکور: مگی گری

بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان: «راز درون چشمان آنها»، خوان خوزه کامپانلا از آرژانتین
دیگر نامزدها: «عجمی»، اسکندر کوپتی و یارون شانی از اسرائیل / / «شیر اندوه»، کلودیا یوسا از پرو / «یک پیشگو»، ژاک اودیار از فرانسه / «روبان سفید»، میشائل هانکه از آلمان

بهترین فیلمبرداری: «آواتار»، مورو فیوره
دیگر نامزدها: «هری پاتر و شاهزاده دورگه»، برونو دلبونل / «قفسه درد»، بری آکروید / «لعنتی‌های بی‌آبرو»، رابرت ریچاردسن / «روبان سفید»، کریستوفر برگر

بهترین جلوه‌های ویژه تصویری: «آواتار»، جو لتری، استفن رزنبام، ریچارد بنهام و اندرو آر. جونز
دیگر نامزدها: «منطقه ۹»، دان کافمن، پیتر مایزرز، رابرت هابروس و مت آیتکن / «سفر ستاره‌ای»، راجر گایت، راسل ارل، پل کاوانا و برت دالتن

بهترین طراحی لباس: «ویکتوریای جوان»، سندی پوول
دیگر نامزدها: «ستاره درخشان»، جنت پترسن / «کوکو در برابر شانل»، کاترین لتریه / «تخیلات دکتر پارناسوس»، مونیک پرودهوم / «۹»، کالین آتوود

بهترین مستند بلند: «خلیج کوچک»، لویی سیهویا
دیگر نامزدها: «برمه وی‌جی»، آندرس اوسترگارد و لیز لنس-مولر / «غذا، ثبت‌شده»، رابرت کنر و الیز پیرلستاین / «خطرناک‌ترین مرد آمریکا: دانیل السبرگ و اسناد پنتاگون»، جودیت الریش و ریک گولدسمیت / Which Way Home، ربکا کامیسا

بهترین مستند کوتاه: Music by Prudence، راجر راس ویلیامز و الینور برکت
دیگر نامزدها: «بلای غیرطبیعی چین: اشک‌های استان سیچوان»، جان آلپرت و متیو اونیل/ «آخرین فعالیت تبلیغاتی فرماندار بوث گاردنر»، دانیل یونگ و هنری آنسباخر / «آخرین کامیون: بسته شدن کارخانه جنرال موتورز»، استیون بوگنار و جولیا ریشر / «خرگوش در برلین»، بارتک کونوپکا و آنا ویدرا

بهترین تدوین: «قفسه درد»، باب موراوسکی و کریس اینیس
دیگر نامزدها: «آواتار»، استفن ریوکین، جان رفوا و جیمز کامرون / «منطقه ۹»، جولین کلارک / / «لعنتی‌های بی‌آبرو»، سالی منکه / «پرشس»، جو کلوتس

بهترین صداگذاری: «قفسه درد»، پل ان. جی. آتسون و ری بکت
دیگر نامزدها: «آواتار»، کریستوفر بویز، گری سامرز، اندی نلسن و تونی جانسن / «لعنتی‌های بی‌آبرو»، مایکل مینکلر، تونی لامبرتی و مارک اولانو / «سفر ستاره‌ای»، آنا بلمر، اندی نلسن و پیتر جی. دولین / «ترانسفورمرها: انتقام کشته‌شدگان»، گرگ پی. راسل، گری سامرز و جفری پاترسن

بهترین تدوین صدا: «قفسه درد»، پل ان. جی. آتسون
دیگر نامزدها: «آواتار»، کریستوفر بویز و گوئندولین ییتس ویتل / «لعنتی‌های بی‌آبرو»، ویلی استیتمن / «سفر ستاره‌ای»، مارک استوکینگر و آلن رنکین / «بالا»، مایکل سیلورس و تام مایرز

بهترین موسیقی: «بالا»، مایکل جاچینو
دیگر نامزدها: «آواتار»، جیمز هورنر / «آقای فاکس شگفت‌انگیز»، الکساندر دپلا / «قفسه درد»، مارکو بلترامی و باک ساندرس / «شرلوک هلمز»، هانس زیمر

بهترین ترانه: «خسته»، فیلم«قلب دیوانه»، موسیقی و شعر از ‌رایان بینگهام و تی بون برنت
دیگر نامزدها: «چیزی نمانده برسیم»، «شاهزاده و قورباغه»، موسیقی و شعر از رندی نیومن / «توی نیوارلئان»، «شاهزاده و قورباغه»، موسیقی و شعر از رندی نیومن / Loin de Paname، «پاریس ۳۶»، موسیقی از راینهارت واگنر و شعر از فرانک تامس / «همه آن را بگیر»، «۹»، موسیقی و شعر از موری یستن /

بهترین چهره‌پردازی: «سفر ستاره‌ای»، بارنی برمن، میندی هال و جوئل هارلو
دیگر نامزدها: «ستاره»، آلدو سینیورتی و ویتوریو سودانو / «ویکتوریای جوان»، جان هنری گوردون و جنی شیرکور

نوشته سایت خبرآنلاین (قبل از برگزاری مراسم) را هم در اینجا بخوانید.

منبع: celebfa

Labels:



لطفا برای حمایت از ما از محصولات فروشگاه دیدن کنید:

Copyright by www.3Jokes.com