3Jokes . com

Funny Jokes, Funny Pictures

tmplt

خبرنامه

   RSS Feed  کانال تلگرام
   RSS Feed  فبسیوک
   RSS Feed  عضویت در خبرخوان
   RSS Feed  خبرنامه با ایمیل
   RSS Feed  راهنمایی
ارسال مطلب

جوک، اس ام اس و مطالب جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)

شماره ارسال SMS از طریق موبایل: 0935-6243988


تبادل لینک


02 May, 2010

اولین موتورسیکلت جهان در یک حراجی به فروش رفت

خبر نمایش اولین موتورسیکلت جهان متعلق به سال ۱۸۹۴ و به حراج گذاشته شدن آن هیجان بسیاری را در میان دوستداران این وسیله نقلیه دوچرخ ایجاد کرده بود تا اینکه این موتور قدیمی روز یکشنبه به قیمت ۱۳۱ هزار دلار به فروش رفت.

rand Wolfmuller

با وجود مشکلاتی که به خاطر فوران آتشفشان ایسلند برای مسافران در اروپا ایجاد شده بود خریداران بسیاری از سرتاسر جهان برای دیدن و شرکت در حراجی این موتورسیکلت در ۲۵ آوریل و در مرکز حراجی بونهامس در نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت‌های کلاسیک در استافورد انگلیس گردهم آمده بودند.

rand Wolfmuller

این موتور اولین موتورسیکلت تولید شده در خط تولید شرکت "Hildebrand & Wolfmüller" در سال ۱۸۹۴ بود که در آلمان تولید شده و به نوعی اولین وسیله نقلیه به حساب می‌آید که نام موتورسیکلت بر آن گذاشته شده بود.

Hildebrand Wolfmuller
آن طور که اعلام شده است این موتورسیکلت در انبار قدیمی یک خانواده در آمریکا پیدا شده و پس از آخرین باری که در سال ۱۹۳۰ از آن استفاده شده، تاکنون در این انبار قدیمی بوده است.
اگر چه اکنون این موتور دیگر قابل بازگشت به روزهای اول خود نیست اما با خرید از سوی یک مجموعه‌دار آلمانی به قیمت ۸۶ هزار پوند (۱۳۱ هزار دلار) خواهد توانست به سرزمین مادری خود، آلمان بازگردد.

Labels:لطفا برای حمایت از ما از محصولات فروشگاه دیدن کنید:

Copyright by www.3Jokes.com