3Jokes . com

Funny Jokes, Funny Pictures

tmplt

خبرنامه

   RSS Feed  کانال تلگرام
   RSS Feed  فبسیوک
   RSS Feed  عضویت در خبرخوان
   RSS Feed  خبرنامه با ایمیل
   RSS Feed  راهنمایی
ارسال مطلب

جوک، اس ام اس و مطالب جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)

شماره ارسال SMS از طریق موبایل: 0935-6243988


تبادل لینک


20 June, 2010

دمای هوا در کویت به 80 درجه سانتی‌گراد رسید!

دمای کویت درحالی در آخرین روزهای فصل بهار به 80 درجه سانتی‌گراد رسید که کارشناسان این اتفاق را طی 52سال گذشته بی‌سابقه دانسته‌اند.

به گزارش فارس، تلویزیون بی‌بی‌سی‌ عربی از افزایش دمای کویت به 80 درجه سانتی‌گراد در آخرین روزهای بهاری خبر داد و افزود: بالا رفتن دمای هوا و عدم تعطیلی سازمان‌ها و ادارات، دولت این کشور را با انتقادات شدیدی مواجه کرد.

بنا بر این گزارش، در حالی که دمای هوای کویت در آخرین روزهای فصل بهار در سایه بین 53 و 54 درجه در نوسان بود؛ دمای هوا در زیر آفتاب سوران از 80 درجه سانتی گراد نیز فراتر رفته است. این درحالی است که دولت کویت هیچ اشاره‌ای به بالا رفتن دمای غیر طبیعی نکرده و مدارس و سازمان‌ها را تعطیل نکرده است.

کارشناسان هواشناسی با بی سابقه خواندن این موج گرما در 52 سال گذشته، نسبت به بروز فاجعه انسانی در اثر قطع جریان برق در برخی مناطق کویت هشدار داده‌ و تابستان سوزان و زمستان گرمی را برای این منطقه حاشیه خلیج فاس پیش بینی کردند.

این گزارش حاکی است که به رغم نفرت شهروندان کویتی از پدیده‌های ریز گرد، این روزها آرزو می‌کنند که به جای تابش مستقیم آفتاب، گرد و خاک را در آسمان خود ببیندند شاید بتواند به صورت حائلی بین خورشید و زمین درآید.

منبع: تابناک

Labels:لطفا برای حمایت از ما از محصولات فروشگاه دیدن کنید:

Copyright by www.3Jokes.com